ثبت رکورد جدید تردد مسافری دریایی در کشور جابجایی ۲۱۴ هزار نفر در ۳ روز

ثبت رکورد جدید تردد مسافری دریایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی تعطیلات ۳ روزه ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه، ۲۱۴ هزار مسافر در بنادر هرمزگان جابجا شده است.

#ثبت_رکورد#هرمزگان_#دریانوردی

حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان امروز گفت: طی تعطیلات روزهای ۱۳ تا ۱۵ بهمن‌ماه، در مجموع ۲۱۴ هزار و ۱۹۸ مسافر و گردشگر در مناطق گردشگری جزایر این استان رفت و آمد کردند.

وی افزود: براساس آمار ثبت شده، میزان تردد در مسیرهای دریایی بنادر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز ۱۱۰ هزار و ۲۳۴ مسافر بوده است.

عباس نژاد در ادامه با اشاره به جابجایی ۷۵ هزار  و ۵۲۵ مسافر از بندر شهید حقانی به جزیره قشم و بالعکس، میزان ترددهای دریایی از قشم به جزیره هرمز و بالعکس را نیز ۱۲هزار و ۷۷۶ مسافر اعلام کرد.

به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان؛ در این بازه زمانی ۲۱هزار و ۹۳۳ مسافر از طریق بندر شهید حقانی سفرهای دریایی را تجربه کردند.

عباس‌نژاد در خصوص جابجایی مسافران دریایی توسط شناورهای مسافری و لندینگ کرافت نیز گفت: در این مدت سه روزه سه هزار و ۱۷۵ نفر مسافر از چارک به کیش و ۳هزار و ۷۲۴ نفر از کیش به چارک رفت و آمد کردند. 

وی به تعداد خودروهایی که به وسیله لندینگ کرافت در مسیرهای  بنادر غرب هرمزگان جابجا شده اشاره کرد و گفت: یکهزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو طی این مدت در مسیرهای چارک به کیش و یک‌هزار و ۸۷۴ مسافر از بندر آفتاب به کیش و بالعکس جابجا شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.