دستکاری در آزمون خلبانی برای داماد روحانی

به مسافران پروازها رحم کنید!

داستان «کامبیز مهدی‌زاده» داماد «حسن روحانی» رئیس‌جمهور سابق برای دریافت گواهینامه خلبانی در نوع خود کم‌نظیر است.

مهدی‌زاده که ظاهرا در حوزه زمین‌شناسی تحصیلات دانشگاهی دارد، در دوره‌ای دانشجوی خلبانی مرکز آموزش‌های هوانوردی هما بوده و از سوی آن مرکز برای آزمون خلبانی (A) CPL به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی شود. وی در تاریخ ۲۱ اسفندماه سال ۱۳۹۶ برای اولین بار در این آزمون شرکت کرده ولی با نمره ۶۲ مردود می‌شود.

در ادامه داماد حسن روحانی، مجددا ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۷ یعنی کمتر از ۲ ماه بعد برای شرکت در آزمون معرفی می‌شود که این بار هم با نمره ۶۴، یعنی ۲ نمره بیشتر از آزمون اول مردود شده است.

جالب اینکه نامبرده کمتر از یک ماه بعد از مردودی دوم، یعنی ۷ خردادماه ۹۷ برای بار سوم از سوی مرکز آموزش‌های هوانوردی هما برای آزمون (A) CPL به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی می‌گردد که این بار هم با نمره ۶۵ مردود می‌شود.

اما در اقدامی عجیب از سوی دفتر گواهینامه‌ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری درخواستی برای شرکت نرم‌افزاری برگزار کننده آزمون ارسال می‌شود تا برای آزمون ۷ خرداد سال ۱۳۹۷ نمره منفی حذف شده و تعداد سئوالات از ۱۰۰ به ۹۹ کاهش یابد.

با این ترفند عجیب و غریب، نمره داماد رئیس‌جمهور سابق در آزمون سوم به ۷۰ افزایش یافته و قبولی وی در این آزمون اعلام می‌شود!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.