الحاق ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تا پایان امسال

دادستان کل کشور، گفت: بررسی روایات معصومین (ع) نشان میدهد که اگر در جامعه‌ای امر به‌معروف و نهی از منکر نباشد سایر فرایض دینی نیز از بین خواهد رفت.

#اتوبوس #الحاق #ناوگان_اتوبوسرانی

مهدی علیزاده سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه اولویت اول شرکت واحد خرید اتوبوس، بهسازی و نوسازی ناوگان است، گفت: مهمترین ماموریت و اولویت اول ما در اتوبوسرانی این است که با تمام توان و از هر طریق ممکن، ناوگان‌ را بهسازی و نوسازی کنیم.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: با دستان توانمند کارکنان فنی اتوبوسرانی، ۸۰ دستگاه اتوبوس بازسازی و اورهال شده که به ناوگان اضافه می‌شود.

علیزاده بیان کرد: همچنین ۳۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده نیز از شرکت شهاب خودرو تحویل می گیریم که مجموعاً ۱۱۰ دستگاه اتوبوس تا عید نیمه شعبان، وارد چرخه خدمات رسانی به شهروندان شریف پایتخت خواهد شد.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه با تمام توان و همت جهادی تلاش می کنیم تا با افزایش ناوگان فعال زمان توقف مسافران در ایستگاه‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم، اضافه کرد: قراردادی نیز با شرکت عقاب افشان بسته شده است و دوستان قول داده اند ۴۰ دستگاه اتوبوس به شرکت واحد تحویل دهند و با احتساب این تعداد، تا پایان سال ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.