اصفهان و تبریز در امنیت و آرامش هستند

 طبق اطلاعاتی که به دست ما رسید دو سه ساعت قبل چند ریزپرنده در آسمان اصفهان مورد هدف قرار گرفت. برخی گزارش ها حاکی از آن است که سامانه دفاع ضد ریزپرنده سه ریزپرنده ناشناس را در شرق اصفهان هدف قرار دادند.

همچنین منابع موثق شنیده شدن صدای به نسبت شدید در اصفهان را ناشی از سامانه پدافند هوایی برای مقابله با ریزپرنده های ناشناس اعلام کردند.

طبق بررسی‌ها هیچ کدام از تاسیسات اصفهان هدف قرار نگرفته است و در امنیت کامل است.

 هم‌اکنون؛ وضعیت عادی در پایگاه شکاری ارتش در اصفهان: گفته‌شده رادار ارتش از اهداف احتمالی بوده است و شیشه‌های چند ساختمان اداری در این محدوده شکسته شده است. 
تصاویر مقابل پایگاه شکاری ارتش در اصفهان نشان می‌دهد وضعیت عادی است. وجود جوسار‌ی‌های رسانه‌ای، طبق گزارش خبرنگاران از مناطقی که ادعا شده در آنجا انفجار صورت گرفته ا‌ست، امنیت و آرامش برقرار بوده و خبری از هیچگونه انفجاری نیست 

خبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش استخبرنگار صداوسیما: شهر اصفهان در امنیت و آرامش است.

به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی بامداد امروز در پی شنیده شدن صدای انفجار در غرب تبریز و حوالی منطقه‌ای به نام وادی رحمت، طبق پیگیری‌ها مشخص شد پدافند هوایی تبریز در پی مشاهده شی مشکوک شلیک کرده است.

با این حال هیچ گونه انفجاری در تبریز رخ نداده است و هم اکنون نیز شهر در آرامش کامل به سر می‌برد.

سخنگوی سازمان فضایی کشور با شاره به بازی رسانه ای و عملیات روانی گسترده دشمن در خصوص حملات علیه مراکز هسته ای ایران اعلام کرد: چند ریزپرنده توسط پدافند هوایی در مناطق مختلف کشور با موفقیت ساقط شده است و اخبار منتشره از رسانه های بیگانه کذب محض است.

سازمان هواپیمایی کشوری که صبح امروز انجام پرواز‌های مسافری در برخی فرودگاه‌های کشور را موقتا تعلیق کرده بود وضعیت را به حالت عادی برگرداند.
در حال حاضر هیچ محدودیتی در پرواز‌های داخلی و بین‌المللی در فرودگاه‌های کشور وجود ندارد.

پدافند هوایی تبریز در محدودۀ وادی‌رحمت در شمال این شهر و در فاصله حدود ۲ تا ۳ کیلومتری از پالایشگاه و پتروشیمی تبریز قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.