اتحادیه: برای نوروز افزایش قیمت شیرینی نخواهیم داشت

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: ما با کاهش خرید شیرینی مواجه هستیم. اولویت نخست خانوار‌ها چیز‌های دیگر است. ثبات قیمتی در بازار شیرینی برای ایام نوروز داریم. قیمت دستوری از طرف اتحادیه نداریم. افزایش قیمت شیرینی برای ایام نوروز نخواهیم داشت.

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران گفت: در حال حاضر ثبات قیمتی در بازار شیرینی برای ایام نوروز داریم و قیمت دستوری از طرف اتحادیه نداریم ولی افزایش قیمت شیرینی برای ایام نوروز نخواهیم داشت.

او گفت: اگر با همین شرایط باشیم و هیچگونه افزایش در خصوص مواد اولیه در بحث شیرینی نداشته باشیم قیمت ها ثبات خواهد داشت و قیمت ها را خود واحدهای صنفی براساس عرضه و تقاضا ارائه خواهند کرد.

بهره‌مند بیان کرد: در حال حاضر ما با کاهش خرید شیرینی مواجه هستیم و امروز به این موضوع توجه نمی شود چرا که اولویت نخست خانوارها چیزهای دیگر است.

او گفت: متاسفانه امروز هم برخی از نانوایان اقدام به پخت شیرینی می کنند و هیچ نظارتی و برخوردی بر این واحدها نیست و فروش شان در فروشگاه های عرضه نان های فانتزی که مجوزی از ما ندارند تولید و عرضه می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.