۲۵ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت جذب می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: امیدواریم با جذب ۲۵ هزار نیروی جدید در بدنه وزارت بهداشت، بتوانیم دسترسی مردم به سبد خدمات سلامت را تسهیل کنیم.

#جذب#۲۵_هزار#نیروی#جدید

به گزارش خبرگزاری افسران، بهروز رحیمی، در جلسه بررسی و هم ‌اندیشی آزمون استخدامی، در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت توجه به کرامت داوطلبان، عدالت محوری در گزینش افراد را بسیار حائز اهمیت دانست.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، اندیشیدن تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر آزمون استخدامی وزارت بهداشت در تمامی مراحل را ضروری عنوان کرد و گفت: جذب سرمایه ‌های انسانی ارزشمند برای ارائه خدمات سلامت به مردم عزیز کشورمان در صدر اهداف برگزاری این آزمون است.

 رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه فرایند گزینش و کارمندیابی در تمامی نظام‌‌های اداری در کشورهای مختلف وجود دارد، خاطرنشان کرد: پایبندی به اصل شایسته گزینی باید در آزمون استخدامی وزارت بهداشت مورد توجه باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ضمن تأکید بر اینکه ماحصل عملکرد گزینش باید یک کارمند متدین، متعهد و اخلاق مدار باشد، تصریح کرد: همراهی و هم‌افزایی بیش‌ازپیش گزینش و حوزه منابع انسانی می‌تواند در تسریع جذب و به ‌کارگیری نیروهای جدید تأثیرگذار باشد.

 وی افزود: مهم ‌ترین سنگر در هر سازمان سرمایه‌ های انسانی آن است و امیدواریم با جذب ۲۵ هزار نیروی جدید در بدنه وزارت بهداشت، بتوانیم دسترسی مردم به سبد خدمات سلامت در جای‌ جای کشور را تسهیل کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.