تعداد خودروهای قابل عرضه ایران خودرو از مرز ۶۰۰ هزار دستگاه عبور کرد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از رشد ۴۲ درصدی تحویل خودرو به مشتریان از ابتدای امسال تا ۲۵ بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در مجموع بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو سواری و تجاری از ابتدای سال آماده تحویل و عرضه به مشتریان شده است.

#خودرو #ایرانخودرو #تارا

ایکوپرس- محمد شفیعی نژاد با بیان این که از ابتدای سال تا ۲۵ بهمن ماه، با رشد ۴۲ درصدی، ۵۷۰ هزار دستگاه خودرو سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین را تحویل مشتریان داده ایم، گفت: این تعداد ۱۶۸ هزار دستگاه بیش تر از تحویل مدت مشابه سال گذشته و در عین حال ۱۱۲ هزار دستگاه نیز بیش تر از تحویل کل سال ۱۴۰۰ است.
وی با بیان این که افزون بر این، حدود ۳۰ هزار دستگاه دیگر آماده تحویل به مشتریان است، تصریح کرد: از این تعداد ۹ هزار دستگاه خودرو دارای پلاک انتظامی و آماده حمل و ۲۱ هزار دستگاه در فرآیند شماره گذاری قرار دارد.
وی تصریح کرد: با تحویل شدن این تعداد، آمار تحویل به مشتریان از مرز ۶۰۰ هزار دستگاه عبور کرده و به عدد ۶۰۰ هزار و ۴۲۸ دستگاه می رسد. 
به گفته شفیعی نژاد، در روزهای پایانی سال نیز با ادامه روند فعلی، تعداد عرضه و تحویل به مشتریان از رقم ۷۰۰ هزار دستگاه عبور خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.