رخ دادن ۶۵ درصد تصادفات نوروز ۱۴۰۱ در محورهای بزرگراهی

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ۶۵ درصد از تصادفات سال گذشته ایام نوروز در محورهای بزرگراهی رخ دارد است.

#مومنی#معاون#پلیس#راهور#افزایش_آمار#تصادفات#بزرگراهی

به گزارش  خبرگزاری افسران، سرهنگ احسان مومنی؛ معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اشاره به میزان ۶۵ درصد از تصادفات سال گذشته پایتخت در بزرگراه‌ها رخ داد، اظهار کرد: در ایام نوروز ۱۴۰۱ بزرگراه‌های آزادگان، شهید خرازی و شهید فهمیده در نوروز ۱۴۰۱ بیشترین سهم تصادفات پایتخت را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: به همین دلیل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در نوروز ۱۴۰۲ با استقرار ۵۰ تیم ثابت در ۵۰ نقطه از بزرگراه‌های تهران به کنترل سرعت توسط دوربین‌های هوشمند و ثابت به دنبال کاهش تصادفات، تخلفات و تلفات پایتخت به‌ویژه در بزرگراه‌ها هستند.

مومنی اظهار کرد: تخلفات حادثه‌ساز از رصد دوربین‌های پلیس راهور تهران بزرگ در ایام نوروز نادیده نمی‌ماند. ضمن اینکه تیم‌های نامحسوس پلیس نیز در ایام نوروز با تخلفات سرعت، سبقت و لایی‌کشی‌ها به صورت شبانه‌روزی برخورد خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با تخلفات حادثه‌ساز نوروز هیچگونه اغماضی نخواهد داشت و توقیف ساعتی و توقیف در پارکینگ در انتظار متخلفان پایتخت خواهد بود. پلیس مقتدر در نوروز سال ۱۴۰۲ در کنار مردم است و با مخلان نظم و آرامش دیگر شهروندان برخوردی جدی دارد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.