بهترین مسیر برای رفتن به بهشت زهرا(س) در پنجشنبه و جمعه آخرسال

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، بهترین مسیرهای تردد به سمت بهشت زهرا (س) برای زیارت اهل قبور در پنجشنبه و جمعه آخر سال را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری افسران، سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ صبح امروز در برنامه تلویزیونی« شهر امن» در خصوص زیارت اهل قبور و مراجعه شهروندان به بهشت زهرا (س) در روزهای پایانی سال اظهار داشت: همه ساله و در پنج شنبه و جمعه آخر سال شهروندان جهت زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه کرده و این سنت دیرینه و حسنه را انجام می‌دهند. 

#بهشت_زهرا#ترافیک#مسیر#کم-ترافیک۳پارک#صحیح

وی افزود: پلیس راهور تهران بزرگ نیز برحسب وظیفه ذاتی خود از ابتدای صبح طرح انتظامی_ ترافیکی ویژه ای را در این محدوده بمنظور تسهیل عبور و مرور مراجعین به مرحله اجرا در می‌آورد.

سرهنگ رازقی افزود: همکاران بنده از ساعت ۴ صبح در محدوده های پیرامونی بهشت زهرا (س ) مستقر شده و نسبت به پوشش ترافیکی این مراسم تا انتهای آن اقدامات لازم را انجام خواهند داد اما رعایت چند نکته ضروری بوده و کسانی که می‌خواهند از محورهای غربی، مرکزی و شرقی شهر تهران به بهشت زهرا ( س ) مراجعه کنند باید به نکاتی توجه کنند.

وی گفت: کسانی‌که می‌خواهند از قسمت و مناطق غربی شهر تهران به بهشت زهرا ( س ) بروند بهترین مسیر از آزادراه خلیج فارس است؛ بدین ترتیب که از بلوار  علامه عسگری وارد شده و از درب ۱۳ آبان وارد محدوده بهشت زهرا ( س ) می شوند؛ شهروندانی که از مناطق مرکزی تهران به بهشت زهرا ( س ) می‌روند بهترین مسیر از بزرگراه شهید هاشمی است؛ یعنی مستقیم از محدوده تندگویان وارد محدوده بهشت زهرا ( س ) می شوند.

وی گفت:کسانی که می‌خواهند از  قسمت و مناطق شرقی شهر تهران به بهشت زهرا ( س ) مراجعه کنند یک مسیر این است که از بزرگراه امام عل  ( ع ) وارد و از بزرگراه هاشمی استفاده کنند ولی  بهترین مسیر محدوده شهید رجایی بوده که می‌توانند از درب غربی و درب گلدسته وارد محدوده بهشت زهرا( س )  شوند.

سرهنگ رازقی از شهروندان درخواست کرد که  با عوامل پلیس راهور تهران بزرگ همکاری لازم را داشته و در  محل هایی از قطعات بهشت زهرا (س) که معابر باریک است نسبت به پارک صحیح خودروی خود اقدام کرده تا رفت و آمد دیگر خودروها دچار مشکل نشود.

وی گفت: مراجعه کنندگان مدت حضور خود را در بهشت زهرا (س) طولانی نکرده و به موقع بازگشته و از مسیریاب‌های داخلی برای جستجوی قطعات استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.