شورا به فوریت معرفی کارکنان رسمی جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب رای داد

طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب در صحن علنی شورا مطرح و مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.

#انتصاب#فوری#مجلس#قائم مقام#رای_مثبت#شورا

در جریان برگزاری یکصد و سی و سوم صحن علنی شورای شهر، طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب  مورد بررسی اعضای شورا قرار گرفت که در این خصوص لطف الله فروزنده معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در توضیح ابعاد این یک فوریت اظهار کرد: با توجه به وظیفه معرفی ذیحساب ها به مناطق از سوی شهرداری تهران، امسال در فراخوانی که منتشر شد از بین افراد واجد شرایط و کسانی که با دارا بودن معیارها داوطلب شده بودند فرایند ارزیابی قائم مقامان ذیحسابان انجام و به شورا معرفی شدند. 

در ادامه حبیب کاشانی خزانه دار شورای شهر نیز در توضیحی گفت: با توجه به رسیدن به روزهای منتهی به سال ۱۴۰۱ توصیه می شود تا تغییر و تحول و جایگذاری قائم مقامان ذیحسابی در صورت اخذ تاییدیه از شورای شهر تهران از ابتدای سال آینده صورت گرفته تا خللی در انجام ماموریت های ذیحسابان صورت نگیرد.
گفتنی است طرح یک فوریت لایحه معرفی ۱۵ نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم مقام ذیحساب با ۲۰ رای موافق از ۲۰ عضو حاضر مورد تصویب قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.