برگزاری چهارمین دوره رویداد‌ نوآوری‌های دارویی‌ کشور برگزار از ۱۶ تا ۱۸ اسفند

چهارمین دوره رویداد‌ «نوداک ۴» ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و برگزیدگان جهت تجاری‌سازی ایده‌های خود از طرف مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد حمایت خواهند شد.

#رویداد#دارویی#نوداک_۴#داروسازی#مشهد

به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، چهارمین رویداد‌ نوآوری‌های دارویی‌ کشور «نوداک ۴» با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

نوداک ۴ به همت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشجویان داروسازی مشهد و مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با حضور جمعی از بهترین اساتید داروسازی و کسب و کار و حمایت سازمان‌ها و شرکت‌های شناخته شده صنعت داروسازی کشور، در دانشکده داروسازی مشهد برگزار خواهد شد.

نوداک، با ۳ رویکرد مختلف برای آموزش و پرورش ایده‌های دارویی در حوزه‌های «آکادمیک و آزمایشگاهی»، «صنعتی» و «اقتصادی و کارآفرینی» برگزار می‌شود. این رویداد شرایطی فراهم می‌کند که افراد بتوانند ایده خود را به اساتید و افراد برجسته صنعت دارویی کشور ارائه دهند و برای تجاری‌سازی آن تلاش کنند.

اگر شرکت‌کنندگان جزء ۳ تیم برتر رویداد نوداک انتخاب شوند، از طرف مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بودجه لازم برای عملی‌کردن طرحی که ارائه کرده‌اند را دریافت خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشجویان داروسازی مشهد مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.