لیبرمن خواستار استفاده از سلاح هسته ای علیه ایران شد

«آویگدور لیبرمن» عضو کنست رژیم صهیونیستی و رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» به استفاده از سلاح غیرمتعارف(سلاح هسته ای) علیه ایران دعوت کرد. لیبرمن در مصاحبه ای که با شبکه دوازده اسرائیل داشت، گفت: «اسرائیل باید به سیاست ابهام در مورد قابلیت های غیرمتعارف خود پایان داهد.»

براساس این گزارش، وقتی که مجری از لیبرمن خواست سخنش را تکرار کند، دوباره گفت: «ما برای سلاح های متعارف وقت نداریم.» وی دو روز پیش نیز با بیان اینکه هیچ مدیریتی برای جنگ در دولت اسرائیل وجود ندارد، گفته بود: «اسرائیل هیچ گزینه ای جز رویارویی مستقیم با ایران ندارد.

آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب «اسرائیل خانه ما» در اظهاراتی یاوه گویانه و تهدیدآمیز بار دیگر مقامات کشورمان را به استفاده از سلاح هسته‌ای علیه تأسیسات هسته‌ای کشورمان تهدید کرد.

در شرایطی که رژیم صهیونیستی در باتلاق جنگ غزه فرو رفته و روز به روز دامنه بحران داخلی و اعتراضات خانواده اسرای صهیونیستی نزد مقاومت در غزه علیه کابینه فاسد اشغالگران در زبونی و استیصال در برابر مقاومت در غزه و منطقه غرب آسیا شدت یافته است، وزیر جنگ پیشین اشغالگران در گفت‌وگو با کانال ۱۲ عبری به سران این رژیم در اظهاراتی مضحک توصیه کرد که وقت آن فرا رسیده که به ابهام پایان دهیم و با ایران مقابله مستقیم کنیم.»

لیبرمان در گفت‌وگو با رسانه عبری ضمن اشاره به پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران مدعی شد ما با ابزارهای متعارف برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نخواهیم کرد.

وزیر تندرو صهیونیستی دو روز پیش در سخنانی یاوه گویانه گفته بود که «اسرائیل گزینه‌ای جز حمله مستقیم به ایران ندارد.»

گفتنی است که «کمال خرازی» رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی روز گذشته (سه شنبه) در مصاحبه‌ای در خصوص هرگونه ماجراجویی رژیم اشغالگر در لبنان هشدار داد و گفت که حمله گسترده به لبنان به یک جنگ فراگیر منطقه‌ای منجر خواهد شد. خرازی به روزنامه فایننشال تایمز گفت که جمهوری اسلامی ایران علاقه‌ای به جنگ منطقه‌ای ندارد، اما اگر اسرائیل به لبنان حمله کند، تهران و «محور مقاومت» از لبنانی‌ها و جنبش حزب‌الله با تمامی امکانات و ابزارها حمایت خواهند کرد. او همچنین از دولت آمریکا خواست تا برای جلوگیری از تشدید تنش به اسرائیل فشار بیاورد و گفت که گسترش جنگ در منطقه به نفع هیچ طرفی از جمله ایران و آمریکا نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.