اوضاع جسمی حامیم مساعد است / ۳ عمل جراحی موفق

صبح امروز (دهم خرداد) سومین عمل جراحی «حامیم» با موفقیت انجام شد و گروه پزشکان متخصص با تلاشی ۳ ساعته در اتاق عمل، اخبار امیدوارکننده‌ای از روند درمانی «حامیم» را به خانواده او منتقل کرده‌اند.

گزارش‌های پزشکی حاکی از بهبود اوضاع جسمی این خواننده است که بایستی همچنان تحت نظر باشد و دیگر هیچ خطری سلامتی او را تهدید نمی‌کند.

شرکت «آراد» (شرکت کنسرت‌گزار خواننده)،‌ با اعلام این خبر نوشته است: «به اطلاع می‌رساند صبح امروز (۱۰ خرداد) سومین عمل جراحی «حامیم» با موفقیت انجام شد و گروه پزشکان متخصص با تلاشی سه ساعته در اتاق عمل، اخبار امیدوارکننده‌ای از روند درمانی «حامیم» را به خانواده او منتقل کرده‌اند. گزارش‌های پزشکی حاکی از بهبود اوضاع جسمی این خواننده است که بایستی همچنان تحت نظر باشد و دیگر هیچ خطری سلامتی او را تهدید نمی‌کند.

در این بین انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در اوج بی‌اخلاقی صورت گرفته که ضمن تکذیب کلیه اخبار غیرموثق و بدون منبع، امروز به کلیه دوستداران «حامیم» اعلام می‌کنیم که پس از عمل موفقیت آمیز صبح امروز، روند عادی و روتین درمانی او در حال انجام است.

لطفا به اخبار نادرست توجه نکنید و هر روز اخبار و اطلاعات درباره روند درمانی «حامیم» را در صفحات رسمی موسسه «آراد» پیگیری کنید.» روز گذشته، سعید سال افزون (مدیرعامل کمپانی آراد) به ایسنا خبر داده بود که این خواننده در پی تصادف در اتوبان نیایش از ناحیه سر و صورت دچار آسیب جدی شده و در ای سی یو به سر می‌برد

.حامیم؛ خواننده جوانی که از بهمن‌ماه ۱۳۹۹ و با انتشار تک‌تراک سیاه‌سفید حسابی بر سر زبان‌ها افتاد و در ادامه با انتشار قطعاتی چون قلب منی و رز سفید، خیلی زود دامنه شهرت و محبوبیت خود را گسترده کرد. این محبوبیت تا اندازه‌ای بود که سایت بلیت‌فروشی نخستین اجرای زنده این خواننده که ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد، به دلیل مراجعه بیش از اندازه طرفداران، ۳ بار از دسترس خارج شد. کنسرت برای ۲۲ اردیبهشت تمدید شد و در ادامه، ۸ سانس دیگر برای این اجرا در نظر گرفته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.