اعتراف نتانیاهو به جنایت رژیم صهیونیستی

نتانیاهو: حمله به اردوگاه آوارگان رفح «اشتباه غم‌انگیزی» بود!

نخست‌وزیر رژیم صهیونسیتی:
به‌رغم نهایت تلاش ما برای آسیب نرساندن به غیرنظامیان بی‌گناه، اما یک اشتباه غم‌انگیز رخ داد. ما در حال تحقیق درباره این حادثه هستیم و به نتیجه‌گیری خواهیم رسید زیرا این سیاست ماست.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی سخنرانی در پارلمان این رژیم گفت: «به‌رغم نهایت تلاش ما برای آسیب نرساندن به غیرنظامیان بی‌گناه، اما یک اشتباه غم‌انگیز رخ داد.»

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گزارش کرد: «ما در حال تحقیق درباره این حادثه هستیم و به نتیجه‌گیری خواهیم رسید زیرا این سیاست ما است.»

این اظهارات پس از آن بیان شد که جنگنده‌های متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب، چادرهای آوارگان فلسطینی را در شمال‌غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند.

در این جنایت تا این لحظه بیش از ۴۵ فلسطینی، شهید و ده‌ها نفر زخمی شده‌اند. جست‌وجو برای یافتن افراد زیر آوار مانده همچنان ادامه دارد.

این درحالیست که نتانیاهو در ادامه به تداوم حملات علیه حماس متعهد شد و ادعا کرد: «اگر ما تسلیم شویم، پیروزی بزرگی را به تروریسم اهدا خواهیم کرد.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم‌چنین گفت که «یحیی السنوار» رهبر جنبش حماس در نوار غزه «از اسرائیل خواستار شرایطی است که موجودیت آن را تهدید می‌کند.»

وی افزود: «برای پایان دادن به جنگ تا قبل از دستیابی به همه اهداف آن آماده نیستم و پرچم تسلیم برنخواهم افراشت و نبرد را ادامه خواهیم داد. باید بر حماس فشار بیاوریم. ما این کار را می‌کنیم و با قدرت می‌جنگیم.»

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه شامگاه یکشنبه اعلام کرد که هیچ بیمارستانی در رفح (جنوب) وجود ندارد که بتواند قربانیان «کشتار صهیونیست‌ها» علیه آوارگان غرب این شهر را در خود جای دهد. هلال احمر فلسطین تاکید کرد که بمباران رژیم صهیونیستی منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم در منطقه‌ای امن در نزدیکی شهر رفح شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.