لغو اعزام جودوی ناشنوایان به مسابقات جهانی به دلیل نبود منابع مالی

تیم جودو ناشنوایان ایران به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر، رقابت‌های جهانی جودو ناشنوایان قزاقستان را از دست داد.
رییس انجمن جودو ناشنوایان: متاسفانه برای دومین بار است که اعزام تیم جودوی ناشنوایان به مسابقات جهانی به دلیل نبود منابع مالی لغو می‌شود و این شرایط خوبی برای جودوکاران ناشنوا نیست.

مسابقات جهانی جودو ناشنوایان در حالی از ۲۴ تا ۲۶ فروردین در قزاقستان برگزار می‌شود که تیم جودو ناشنوایان ایران به دلیل نبود منابع مالی و عدم حمایت اسپانسر این رقابت‌ها را از دست داد.

درخشنده رییس انجمن جودو ناشنوایان با اعلام این خبر گفت: برای آماده سازی تیم جودو ۴ مرحله اردو پیش‌بینی شده بود که اردو‌ها براساس زمانبندی صورت گرفته برگزار شد و تیم آماده شرکت در این مسابقات بود.

وی افزود: تمام تمهیدات لازم برای اعزام تیم که متشکل از ۷ ورزشکار مرد و یک جودوکار زن بود از طریق اسپانسر انجام شده بود و مشکلی برای اعزام وجود نداشت، اما متاسفانه اسپانسر به ما اعلام کرد که امکان حمایت از تیم برای شرکت در مسابقات جهانی قزاقستان را ندارد.

رییس انجمن جودو ناشنوایان در پایان اظهار کرد: متاسفانه برای دومین بار است که اعزام تیم جودوی ناشنوایان به مسابقات جهانی به دلیل نبود منابع مالی لغو می‌شود و این شرایط خوبی برای جودوکاران ناشنوا نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.