سی ان ان:حمله‌ای بزرگ به اسراییل در راه‌ است

ارزیابی اطلاعاتی آمریکا می‌گوید ایران مستقیما به اسرائیل حمله نمی‌کند، اما نیرو‌های نزدیک به تهران قرار است حمله‌ای بزرگ علیه اسرائیل ترتیب دهند.
دو فرد مطلع از ارزیابی های اطلاعاتی آمریکا به سی ان ان گفتند که حمله ایران به اسرائیل احتمالاً توسط نیروهای نزدیک به ایران در منطقه انجام می شود نه مستقیماً توسط ایران.

دو فرد مطلع ار ارزیابی‌های اطلاعاتی آمریکا، به سی‌ان‌ان گفتند که حمله ایران به اسرائیل احتمالاً توسط نیرو‌های نزدیک به ایران در منطقه انجام می‌شود، نه مستقیماً توسط ایران.

به گفته این منابع، ایران و گروه‌های شبه‌نظامی نزدیک به آن، به نظر نمی‌رسد به دنبال حمله به نیرو‌های آمریکایی یا سایر منافع آمریکا در منطقه باشند.

این منابع تاکید کردند، با این حال، ایران فرماندهی و کنترل کاملی بر تمامی نیرو‌های نزدیک به خود ندارد، بنابراین امکان حمله به منافع آمریکا را نمی‌توان به طور کامل رد کرد.

به دنبال حمله اخیر اسرائیل به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، ایالات متحده و متحدانش برای حمله احتمالی ایران علیه منافع اسرائیل و آمریکا در منطقه آماده شده‌اند.

این منابع به سی‌ان‌ان گفتند که ارزیابی اطلاعاتی آمریکا، حاکی از آن است که ایران از چندین گروه شبه‌نظامی نیابتی خود خواسته است که همزمان با استفاده از هواپیما‌های بدون سرنشین و موشک‌ها، حمله‌ای گسترده علیه اسرائیل انجام دهند و ممکن است به همین زودی‌ها در همین هفته حمله کنند.

یکی از منابع گفت، با این حال، در مورد اینکه آیا آن‌ها تا پایان ماه رمضان برای حمله صبر می‌کنند یا خیر، بحث وجود دارد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.