مقاومت اسلامی عراق مسئولیت حمله به پایگاه آمریکا را بر عهده گرفت

مسئولیت حمله امشب به پایگاه امریکایی ها را می‌پذیریم. چنانچه حمایت امریکا از اسرائیل ادامه یابد حملات افزایش می‌یابد. تمام منافع و پایگاه نیروهای امریکایی هدف مشروع ما هستند.

به نقل از یک فرمانده مقاومت اسلامی عراق نوشت: اگر آمریکا به حمایت از اسرائیل ادامه دهد، تمامی مواضع آمریکایی در سرتاسر منطقه هدفی مشروع برای ما خواهد بود و جنگ تشدید خواهد شد.

شامگاه امروز پایگاه التنف آمریکا در مرز سوریه و اردن مورد حمله پهپادی قرار گرفت. این پهپادها موفق شده‌اند از سامانه دفاع هوایی پیشرفته این پایگاه عبور کنند و خود را به پایگاه التنف برسانند و بر اثر آن ۳ نظامی آمریکایی کشته و ۷۰ نفر هم زخمی شدند.

همچنین یک منبع در مقاومت عراق اعلام کرد: مقاومت ظرف ۱۰۰ روز ۱۷۸ حمله پهپادی ـ موشکی در عراق، سوریه و سرزمین های اشغالی انجام داده است. در همین راستا، صابرین نیوز اعلام کرد: در پی حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکا در میدان گازی کونیکو سوریه هم ۶ سرباز آمریکایی زخمی شده بودند که حال سه نفر از آنها وخیم است.

مقاومت اسلامی عراق امروز پایگاه عین الاسد و پایگاه خربت عدنان ارتش تروریستی آمریکا را با چندین پهپاد هدف قرار داد. مقاومت عراق همچنین موضع رژیم صهیونیستی را در جولان اشغالی سوریه هدف حمله قرار داد. مقاومت اسلامی عراق در مقابله با اشغالگری آمریکا در منطقه و عراق و در حمایت از مردم غزه، پایگاه‌های آمریکا را در منطقه هدف قرار می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.