مهران مدیری به شبکه سه سیما بازخواهد گشت

بعد از بازگشت رضاگلزار و جواد رضویان طبق اخبار منتشر شده قرار است مدیری برای شبکه سه سیما برنامه بسازد و سریالش سال آینده روی آنتن می‌رود.

در ماه‌های اخیر اخبار متعددی از کشمکش‌های میان صداوسیما و مهران مدیری بر سر ناتمام ماندن فصل پایانی «دورهمی» و شکایت صداوسیما از مدیری منتشر شده است.

ناصر قدیر کاشانی تهیه کننده دورهمی نیز اعلام کرده بود که «موضوع شکایت سازمان صداوسیما از آقای مدیری، توسط وکلا و نمایندگان حقوقی سازمان صداوسیما و به صورت جدی از مرجع قضایی در حال پیگیری است تا خسارت‌هایی که آقای مدیری با پخش کلیپ در فضای مجازی به سازمان صدا و سیما وارد کرده‌اند را دریافت کنند.»

تهیه کننده دورهمی از شکایت متقابل خود از سازمان صداوسیما بابت دریافت مطالبات نیز خبر داده بود. او با اعلام اینکه هیچ تعهدی برای تولید و تحویل برنامه دورهمی به سازمان ندارد، دلیل شکایت سازمان صداوسیما از مهران مدیری را انتشار یک ویدئو در فضای مجازی عنوان کرده است.

به گفته تهیه کننده دورهمی «ادعای سازمان این است که پس از آن دیگر امکان پخش تصویر آقای مدیری از صدا و سیما وجود ندارد. در نتیجه دیگر امکان پخش سریال‌هایی که آقای مدیری در آن بازی کردند هم از صدا و سیما وجود ندارد» و او باید ضرر و زیان و خسارات وارد شده را پرداخت کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.