مقام رهبری: تامین سعادت بشر در دنیا با گنجینه های بعثت

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان نظام، نمایندگان و سفیران کشورهای اسلامی فرمودند: بعثت پیامبر(ص) حامل گنجینه‌هایی است که می‌تواند سعادت بشر را در زندگی خودش، در همین زندگی دنیا تا قبل از آخرت تأمین کند.

#رهبری#بعثت#گنجینه#بشریت

همزمان با خجسته عید مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلّی‌الله‌علیه‌و آله‌وسلّم، صبح امروز (شنبه) جمعی از مسئولان نظام، نمایندگان و سفیران کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: بریک عرض میکنم عید سعید مبعث را به همه‌ ملت ایران و همه‌ مسلمانان جهان و به همه حق‌طلبان عالم که اگر ندای بعثت به گوش دل حق‌طلبان عالم برسد قطعاً مجذوب آن خواهند بود. بعثت نبی اعظم (ص) بزرگترین هدیه‌ای است که خداوند متعال به مجموع بشریت عنایت کرده. هدایای الهی که «وَإِن تَعُدُّوا نِعْمَهَ اللَّهِ لَا تُحْصُوهَا» اما هیچ نعمتی، هیچ هدیه‌ای به عظمت و وزانت بعثت نبیّ اکرم نیست. علت هم این است که بعثت حامل گنجینه‌هایی است برای بشر. این گنجینه‌ها تمام نشدنی است.این گنجینه‌ها می‌تواند سعادت بشر را در زندگی خودش، در همین زندگی دنیا تا قبل از آخرت تأمین کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.