جنوب کرمان در مسیر پیشرفت قرار گرفت

مسلم مروجی‌فرد صبح امروز در دیدار با مدیرکل سازمان بازرسی استان ضمن قدردانی از همراهی و همکاری سازمان بازرسی استان کرمان بیان داشت: سازمان بازرسی استان کرمان نقش تسهیل‌گری در اجرای طرح‌های صنعتی و معدنی جنوب کرمان از طرق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه‌های اقتصاد مقاومتی حوزه قضایی داشته که منجر به فعالسازی تعداد زیادی از معادن و صنایع معدنی جنوب کرمان شده است.

 وی با ارائه گزارشی از اقدامات این اداره کل در حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: با توجه به نیاز بخش کشاورزی و کشاورزان منطقه، اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حوزه صنعت، طرح‌های خدمات‌دهی و فراوری محصولات کشاورزی زیادی با سرعت و قدرت در حال اجرا است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: در حوزه معدن نیز، در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی فعالسازی معادن به‌ویژه معادن کوچک مقیاس و احداث کارخانه های صنایع معدنی جدید در حال انجام است به نحوی که می‌توان گفت جنوب کرمان روی ریل پیشرفت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در حوزه بازرسی، بازرگانی و تجارت نیز ضمن نظارت دقیق، مستمر و مداوم بر بازار، برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی در شهرستان‌های مختلف جنوب کرمان و به‌ویژه برای اولین‌بار برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی شهرستان فاریاب و تشکیل اتاق اصناف در این شهرستان از نکات مهم و قابل توجه طی یک سال اخیر است.

در ادامه مدیرکل سازمان بازرسی استان کرمان نیز ضمن قدردانی از عملکرد اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و فعالان اقتصادی که در جنوب استان سرمایه‌گذاری می‌کنند، بیان داشت: سازمان بازرسی استان از همه طرح‌های سرمایه‌گذاری در جنوب استان حمایت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه بازار باید در رابطه با آموزش و نظارت بر اتحادیه‌های صنفی تمهیدات لازم اندیشیده شود، افزود: در حوزه‌های صنعت و معدن نیز باید زمینه برای ورود سرمایه‌گذاران بیشتر، مهیا و تسهیل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.