ایستگاه برداسپی از نفت تخلیه شد / فوت ۵ نفر از کارکنان

شب گذشته ۵ تکنسین اصفهانی که برای لایروبی انبار شرکت نفت برد‌اسپی شهرستان کوهدشت به داخل مخزن رفته‌ بودند، دچار گاز گرفتگی شدند‌ و جان خود را از دست دادند.

اقدامات لازم برای بیرون آوردن پنج کارگر محبوس در حال انجام است. ایستگاه پمپاژ برداسپی کوهدشت از نفت تخلیه شده است. به دلیل آلوده بودن به مواد سمی و استنشاق گاز، ورود به محدوده ایستگاه امکان پذیر نیست. عملیات بیرون آوردن کارگران شرکت نفت تا ظهر امروز ادامه خواهد داشت.

بعد از اعلام گرفتاری این افراد که برای لایروبی به داخل منبع رفته بودند، تیم‌های امدادی تخصصی شرکت نفت از استان‌های همجوار به محل اعزام و عملیات بیرون کشیدن آن‌ها را آغاز کرده‌اند. به محض اطلاع، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت در محل حاضر شدند و دستورات لازم جهت پیگیری موضوع صادر شد.

سپس تیم‌های آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر در موقعیت مستقر شدند، اما به دلیل تخصصی بودن کار نتوانستند ورود کرده و ارتباطات لازم با تیم‌های عملیاتی تخصصی نجات از طرف شرکت نفت انجام شد و این عملیات همچنان ادامه دارد.

به دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت، علت این حادثه در دست پیگیری است و طی اقدامات کارشناسی متخصصین شرکت نفت اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.