دفاع از مظلوم، دین، مذهب و آئین هیچ معنایی ندارد

حجت‌الاسلام ناصر رفیعی با اشاره به مظلومیت ملت فلسطین و جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: امام علی (ع) در روایتی می‌فرمایند:«مردم یا برادر دینی شما هستند یا برادر انسانی؛ لذا در دفاع از مظلوم دین، مذهب و آئین هیچ معنایی ندارد». حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در ویژه برنامه رحلت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) در مسجد اعظم قم برگزار شد، گفت: ۴ امام زیارت حضرت معصومه(س) را سفارش کردند و عجیب است که بیش از ۴۰ سال قبل از تولد ایشان و بیش از ۷۰ سال قبل از وفات حضرت معصومه(س) به زیارت ایشان توصیه شده است.

مقام بالای حضرت معصومه(س) به دلیل ویژگی ولایت‌پذیری اوست

وی ابراز کرد: زمانی‌که حضرت معصومه(س) هنوز به دنیا نیامده است، امام صادق(ع) سفارش زیارت ایشان را کرده است، چگونه امام صادق(ع) در میان این همه امامزادگان و فرزندان سایر ائمه اطهار به زیارت ایشان توجه دارد؟ قطعاً این توجه بی دلیل نیست. مقام حضرت معصومه(س) به واسطه مدح امام صادق(ع)، امام کاظم(ع)، امام رضا(ع) و امام جواد(ع) بسیار والاست و این مقام تصادفی نیست و بخشی از مقام ایشان به دلیل ویژگی ولایت‌پذیری حضرت معصومه(س) است.

رفیعی اشاره کرد: مظلومیت ملت فلسطین و جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی، با تأکید بر این که قیام ملت مظلوم فلسطین و جنایات دیوانه‌وار این رژیم کودک کش، زمینه‌ساز سقوط سریع دولت صهیونیستی خواهد بود، تصریح کرد: امام علی (ع) در روایتی تأکید کردند:«مردم یا برادر دینی شما هستند یا برادر انسانی؛ لذا در دفاع از مظلوم دین، مذهب و آئین هیچ معنایی ندارد».

مرثیه سرایی و ذکر مصیبت ذاکران اهل بیت (علیهم السلام)، حیدر خمسه، حسین سیب سرخی و مهدی رعنایی از دیگر برنامه‌های شب وفات کریمه آل طاها، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) بود که به همت هیأت غریب مدینه امیرکلا در مسجد اعظم قم برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.