حمله رژیم صهیونیستی به غزه خصوصاً بیمارستان المعمدانی اوج رذالت را به نمایش گذاشت

آیت الله نوری همدانی در پیامی حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم و بی‌دفاع غزه خصوصاً بیمارستان المعمدانی را محکوم کرد.

متن پیام آیت الله نوری همدانی در محکومیت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم و بی دفاع غزه خصوصاً بیمارستان المعمدانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ

حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ملت مظلوم و بی دفاع غزه خصوصاً بیمارستان المعمدانی اوج رذالت و پستی را به نمایش گذاشت.

اکنون‌ وظیفه انسانی هر فرد آزاده با هر دین و مذهب متفاوت شده است، هر انسان با وجدان نمی‌تواند نسبت به این جنایت دردناک بی‌تفاوت باشد، سران کشورهای اسلامی نیز باید از این وضع خارج شده و در گام نخست در دفاع از این ملت ستمدیده ارتباط خود را با این رژیم کودک کش قطع نموده و به جای قطعنامه و بیانیه، اقدام عملی نمایند تا تاریخ نام آنها را در ردیف این جانیان بی‌رحم قرار ندهد.

امروز سکوت در برابر این جنایت جایز نیست و اعلام انزجار و دفاع لازم و ضروری می‌باشد. طبق وعده خداوند متعال زمان فتح و پیروزی نزدیک است و ان‌شاءالله اسرائیل و اربابانش به زودی به زوال و نابودی خواهند رسید و جبهه مقاومت با وحدت و همدلی و توکل به خدا پیروز خواهند شد.

إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ

و در پایان از ملت‌های اسلامی و مردم عزیز ایران می‌خواهم از هیچ کمکی نسبت به این مردم مظلوم کوتاهی نکنند.

إِلَّا الَّذینَ آمَنوا وَعَمِلُوا الصّالِحاتِ وَذَکَرُوا اللَّهَ کَثیرًا وَانتَصَروا مِن بَعدِ ما ظُلِموا وَسَیَعلَمُ الَّذینَ ظَلَموا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبونَ.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.