محصولات جدید زامیاد در نمایشگاه خودرو بندرعباس

شرکت زامیاد در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات بندرعباس خودروهای تجاری سبک شامل پیکاپ دو کابین کارون، پیکاپ زاگرس، وانت پادرا پلاس با کاربری‌های مسقف فلزی، آتش نشانی و کمپرسی و وانت پادرا پلاس لانگ با کاربری یخچال، توانایی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان این حوزه قرار داده است.

#زامیاد #خودرو #نمایشگاه_خودرو_بندرعباس

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات بندرعباس، شاهد حضور گروه تجاری‌سازان سایپا است.

شرکت‌های زامیاد، سایپا دیزل، ایران کاوه سایپا و خدمات فنی رنا با هدف معرفی محصولات جدید، تعامل و گسترش همکاری با تامین‌کنندگان و قطعه‌سازان، ایجاد زمینه‌های مناسب همکاری و عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای خود، در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات استان هرمزگان (بندرعباس) حضور ‌یافته‌اند.

در این دوره از نمایشگاه، شرکت زامیاد با عرضه خودروهای تجاری سبک شامل: پیکاپ دو کابین کارون، پیکاپ زاگرس، وانت پادرا پلاس با کاربری‌های مسقف فلزی، آتش نشانی و کمپرسی و وانت پادرا پلاس لانگ با کاربری یخچال، توانایی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان این حوزه قرار داده است.

این گزارش می‌افزاید: شرکت سایپا دیزل نیز به عنوان دیگر تجاری ساز گروه سایپا، جدیدترین محصولات خود در حوزه خودروهای تجاری سنگین و نیمه‌سنگین را با ارائه کامیون کِشنده KX520، کامیونت‌های فوتون M4 و M4L و اتوبوس برقی را در نمایشگاه خودرو بندرعباس به نمایش گذاشته است.

همچنین شرکت ایران‌کاوه ‌سایپا به عنوان کاربری ساز و شرکت خدمات فنی رنا به عنوان تامین کننده قطعات و ارائه دهنده خدمات در حوزه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در این دوره از نمایشگاه حاضر هستند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو استان هرمزگان (بندرعباس) از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های استان هرمزگان شهر بندرعباس در حال برگزاری است و تجاری‌سازان گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر۱۶۳۲ مترمربع میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.