نیروی هوایی ارتش به کمک نخبگان در لبه دانش هوایی قرار خواهد گرفت

امیر واحدی: نیروی هوایی ارتش با عزمی راسخ و با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و صنعتگران جوان ایرانی می‌کوشد تا در آینده‌ای نه چندان دور بتواند در لبه دانش هوایی ایستاده و شعار ما می‌توانیم را تحقق بخشد.

#بنیاد_ملی_نخبگان #نیروی_هوایی_ارتش #امیر_حمیدی_واحدی

امیر حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با فرماندهان و معاونان این نیرو اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش به عنوان یک نیروی پیشگام و مردمی همواره در صدد تعالی و رشد روز افزون است؛ چرا که قدرت نظامی و عملیاتی هر کشوری در گرو تقویت قدرت هوایی و بازدارندگی آن کشور است.

وی افزود: بر همین اساس نیروی هوایی ارتش با عزمی راسخ و با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و صنعتگران جوان ایرانی می‌کوشد تا در آینده‌ای نه چندان دور بتواند در لبه دانش هوایی ایستاده و بار دیگر شعار «ما می‌توانیم» را تحقق بخشد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، خطاب به فرماندهان و معاونان این نیرو تصریح کرد: تمامی شما عزیزان به عنوان موتور محرکه نیروی هوایی ارتش باید از جایگاه خود به نحو احسن در مسیر ارتقا توانمندی‌ها و دستاوردهای نهاجا استفاده کنید تا بتوانیم به نیرویی دانشمند در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست یابیم.

امیر واحدی خاطر نشان کرد: امروز قدرت بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح بالایی است، به طوری که دیگر هیچ کشوری نمی‌تواند به خود جرأت نزدیک شدن به مرزهای ایران اسلامی را دهد و این نتیجه پایمردی، ایستادگی و اعتماد به درون است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.