تور فن‌بازار تخصصی پتروشیمی برای معرفی نیازهای فناورانه به دانش‌بنیان‌ها

«پترون‌زون» تور فناورانه فن‌بازار تخصصی پتروشیمی، با هدف توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه تا ۱۰ اسفندماه در حال برگزاری است.

#فن_بازار_تخصصی_پتروشیمی #تور_فناورانه_پتروفن_زون

فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، «تور فناورانه پتروفن‌زون» با هدف توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در صنعت پتروشیمی در حال برگزاری است و اختتامیه آن نیز ۱۰ اسفندماه برگزار خواهد شد.

رویدادی که نقطه آغاز آن با برگزاری جلسات شناسایی نیازها با شرکت‌های پتروشیمی در دی‌ماه بود و نیمه نخست اسفندماه سال ۱۴۰۱ نیز به نقطه پایان خود می‌رسد. این تور فناورانه محورهایی چون «بومی‌سازی تجهیزات(مکانیکی، الکترونیکی و ابزار دقیق)»، «صرفه‌جویی و بهینه‌سازی انرژی»، «HSE (محیط زیست و پسماند، سلامت و بهداشت، ایمنی و آتش‌نشانی و پدافند غیرعامل)»، «توسعه زنجیره ارزش(صنایع پایین دستی پتروشیمی)»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات» و «بازآفرینی کسب‌وکار (بازاریابی، صادرات، مدیریت و بهره‌وری)» دارد.

پتروفن‌زون فرصتی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و پژوهشکده‌هایی که توانایی ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به شرکت‌های پتروشیمی را دارند محسوب می‌شود تا بتوانند محصولات، خدمات و توانمندی‌های خود را به شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی معرفی کنند.

اهداف تور شامل «پاسخگویی به نیازهای فناورانه اولویت‌دار شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی»، «توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و مراکز علمی و پژوهشی» و «برگزاری نشست‌های رودررو میان شرکت‌‌های پتروشیمی با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه تور فناورانه پتروفن‌زون مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.