آغاز اعزام زائرین اربعین در پایانه های تهران از ۸ شهریور

مدیر عامل سازمان پایانه‌های تهران با اشاره به ۸ و ۹ شهریور ماه به عنوان پیک سفرهای اربعین حسینی، گفت: اجرای طرح موکب «عمود صفر» در پایانه‌های جنوب، غرب و بیهقی از اول شهریور آغاز شده است.

#اعزام#مسافران#اربعین

به گزارش افسران، علیمردانی به اهمیت خدمات رسانی ویژه و مطلوب به مسافران عتبات عالیات در این ایام اشاره کرد و گفت: پیش بینی ها حاکی از این است، دست کم امسال حدود  ۱۵۰ هزار زائر از ترمینال‌های غرب، جنوب و بیهقی تهران به سمت مرزهای غربی و جنوبی کشور حرکت کنند و این موضوع یک همت همه جانبه از سوی همه سازمانهای درگیر را می طلبد که با تمام توان، ظرفیت های خود را در ارائه خدمات مناسب به این عزیزان به کار گیرند. 

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تهران با اشاره به اینکه در تاریخ های  ۸ و ۹ شهریور ماه بیشترین اعزام زائر از پایانه‌های تهران را شاهد خواهیم بود، افزود: مطابق آمارهای موجود سفرهای زمینی زائرین اربعین حسینی آغاز شده است که با آنالیز داده از سالهای گذشته،پیش بینی می کنیم در روزهای پایانی هفته آتی این مقدار به روزی هجده هزار مسافر برسد.

وی به شهروندان توصیه کرد که سفر های خود را مدیریت نمایند تا خدمات رسانی در پایانه ها و همچنین مناطق مرزی به نحو احسن صورت پذیرد.  

علیمردانی با بیان اینکه طرح موکب عمود صفر در پایانه‌های جنوب، غرب و بیهقی از اول شهریور ماه آغاز می شود، گفت: این طرح با همکاری هیئات مذهبی و در سه محور موکب پذیرایی، موکب خدماتی و موکب فرهنگی انجام می شود و تا زمانی که روند حرکت مسافران از مبدا کاهش پیدا کند، این طرح نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.