طرح «برکت مهدوی» ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه اجرا شد

طرح برکت مهدوی

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد با اجرای طرح «برکت مهدوی» اقشار آسیب‌پذیر جامعه را تحت پوشش بیمه‌ قرار داده است.

#طرح_برکت#بیمه#اقشار آسیب_پذیر

 مدیرعامل بنیاد برکت از اجرای طرح «برکت مهدوی» خبر داد و گفت: ۳ هزار و ۴۵۲ نفر از اقشار آسیب‌پذیر جامعه از جمله زنان سرپرست خانوار، ایتام، مددجویان  کمیته امداد امام خمینی(ره)، افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و خانواده‌های معرفی شده از سوی گروه‌های جهادی از پوشش بیمه‌ای درمان تکمیلی بهره‌مند شده‌اند. 

محمد ترکمانه، مدیرعامل بنیاد برکت تصریح کرد: بیمه برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام هر یک از این افراد را به مدت یک‌سال و تا سقف ۶۱۸ میلیون ریال تحت پوشش بیمه‌ای درمان تکمیلی قرار داده است.

به گفته مدیرعامل بنیاد برکت، طرح «برکت مهدوی» در ۱۸ استان در حال اجرا است.

ترکمانه توضیح داد: در طرح «برکت مهدوی» افراد بیمه شده از پوشش درمانی در مواردی همچون هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، زایمان، نازایی و ناباروری، خدمات پاراکلینیکی از قبیل  آندوسکوپی، جراحی‌های سرپایی، شکستگی و دررفتگی، گچ‌گیری، تست‌های غربالگری، آزمایش‌های تشخیصی پزشکی، فیزیوتراپی، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، رادیوگرفی، آنژیوگرافی، سونوگرافی، ماموگرافی و انواع اسکن، ام‌آر‌آی، پزشکی‌هسته‌ای،  ویزیت و دارو ، گفتاردرمانی و غیره برخوردار هستند.

وی یادآور شد: حق بیمه سالانه پرداخت شده برای هر یک از افراد تحت پوشش طرح «برکت مهدوی» بیش از ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است. 

مدیرعامل بنیاد برکت با تاکید بر ادامه طرح «برکت مهدوی» گفت: این طرح در استان‌های بیشتری و در سطحی گسترده‌تر تداوم خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.