سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در میان ملل محور مقاومت محاصره شده است/ رونمایی از دستاورد جدید نهاجا تا ساعاتی دیگر

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رژیم صهیونیستی امروز تهدیداتی را مطرح می‌کند اما به خوبی می‌داند قدرت اعمال هیچ‌گونه تهدیدی را ندارد و در میان کشورها و ملل محور مقاومت محاصره شده است.

#سرلشکر_باقری#ملل_محور-مقاومت#رژیم_صهیونیستی#دستاورد_نهاجا

سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز(سه‌شنبه ۱۸ بهمن‌) در مراسم تجدید میثاق فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح که در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: روز به روز وحدت، برادری و هم‌افزایی نیروهای مسلح ارتقاء و افزایش پیدا کرد و امروز در بهترین وضعیت از دوستی و برادری و همکاری و هم افزایی بین سازمان های نیروهای مسلح هستیم.

سرلشکر باقری با اشاره به خودکفایی دفاعی کشورمان بیان کرد: قدرت دفاعی بازدارنده جمهوری اسلامی ایران در روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی به حدی بود که فقط ۵ درصد از تجهیزات در داخل تولید می‌شد. اما، امروز بیش از ۹۰ درصد تجهیزات و تسلیحات نیروهای مسلح در داخل تولید و به کار گرفته می‌شود.

وی افزود: خودکفایی نیروهای مسلح امروز در نقطه‌ای قرار دارد که کشوری که روزی از داشتن کوچک‌ترین تجهیزات محروم بود، تجهیزات و تسلیحات تولید آن درخواست کننده های فراوانی در جهان پیدا کرده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تهدیدات صهیونیست‌ها علیه کشورمان تصریح کرد: اگر رژیم صهیونیستی امروز تهدیداتی را مطرح می‌کند اما به خوبی می‌داند که قدرت اعمال هیچ‌گونه تهدیدی را ندارد و در میان کشورها و ملل محور مقاومت محاصره شده است که این موضوع نیز از برکات انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب است و روز به روز این قدرت نابودی این رژیم را فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: مسیر قدرت افزایش حوزه دفاعی و بازدارندگی قدرت و توان در حال ادامه است و  واحدهای انتظامی و امنیتی ما امنیت مثال‌زدنی را برای کشور در مرزها و داخل برقرار کردند. نیروهای مسلح بر اجرای ماموریت ذاتی خود در دفاع از زمین، هوا و دریا و برقراری امنیت در مرزها و سراسر کشور با تمام توان خود حرکت می‌کنند و تلاش دارند که هیچ‌گونه کاستی در این زمینه وجود نداشته باشد 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به دستاورد جدید نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی قدرتمند هوایی ارتش طی سال‌های اخیر توانسته قدرت آفندی و تهاجمی خود را به خوبی تقویت کند، روندی که کماکان تداوم داشته و ان‌شاءالله در ساعات آینده یک پرده دیگر و گفته نشده از قدرت این نیرو رسانه ای خواهد شد و مردم عزیز ایران از این قدرت نمایی دلشاد و دشمنان نیز از هر گونه فکر تعدی به ایران عزیز ناامید خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.