حسینی: مصدومیت‌های سریالی دستمان را خالی کرد/ خوشحالیم که مقابل هواداران نساجی بازی می‌کنیم

سرمربی پیکان ابراز امیدواری کرد بازیکنانش تحت تاثیر جو ورزشگاه وطنی قائمشهر قرار نگیرند و با دست پر مازندران را ترک کنند.

#فوتبال #اخبار_ورزشی #نساجی

سیدمجتبی حسینی در آستانه دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران گفت: از نظر فنی شرایط خوبی داریم. مساله‌ای که در هفته‌های گذشته اذیتمان کرد، مصدومیت سریالی بازیکنان بود. در هر بازی یک یا دو بازیکن مصدوم به جمع نفرات مان اضافه شدند و این مساله دست ما را خالی کرده است. همین حالا دو بازیکن اصلی مان را مشخص نیست که در بازی فردا داشته باشیم. با این حال جایگزین‌های خوبی دارم و امیدوارم آن‌ها به بهترین شکل، جای خالی نفرات غایب را پر کنند.

او درباره رویارویی با نساجی بیان کرد: خوشحالیم که در برابر چشمان هواداران خوب و فهیم نساجی به میدان می‌رویم. من سابقه کار در نساجی را دارم و می‌دانم مردم مازندران چقدر میهمان‌نواز و انسان‌های خوبی هستند. نساجی هم تیم باکیفیتی است. با کمال احترام به حریف و هوادارانش امیدوارم بازیکنانم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگیرند و بتوانند بهترین عملکرد را ارائه بدهند و نتیجه خوبی کسب کنیم.

حسینی در پایان افزود: امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و هوادارانی که به ورزشگاه می آیند لذت ببرند. ان‌شاءالله بازیکنان خودم هم بهتر از فرصت‌ها استفاده کنند و نتیجه لازم را به دست بیاوریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.