ولایتی و پزشکیان پشت دکتر قاتل درآمدند

مادر شهید عجمیان: در دادگاه بدوی حکم اعدام آن آقای دکتر آمد، اما آقای «ولایتی» و آقای «پزشکیان» پشت ماجرا در آمدند و از آن طرف حمایت کردند و در دادگاه دیگری حکم اعدامش لغو شد.

برای اینکه زیاد تابلو نشود یکی دو نفر دیگر هم عفو دادند که این آقای دکتر زیاد در چشم نیاید، و دو نفری که اعدام کردند بی کس و کار بودند. یکی خانواده‌ای نداشت و یکی فقط یک برادر معتاد داشت.

سرداران رده بالا و مسئولین مملکتی که به دیدار ما می‌آمدند می‌گفتند هر کاری دارید بگویید، ما فقط می‌گفتیم حکم اعدام آن دکتر را بگیرید. ولی می‌رفتند و پشت سرشان را هم نگاه نمی‌کردند.

مادر شهید عجمیان گفتند: آن دکتر قاتل از دراویش است و پشتوانه دارد، لذا توانسته‌اند به شیوه‌های مختلف از اعدام نجاتش بدهند. خیلی از این رفتار قوه قضائیه ناراحت بودند و تنها درخواستشان «اعدام آن دکتر قاتل در محل شهادت سید روح الله» بود.

3 نظرات
 1. غلامحیدری می گوید

  مرگ بر ضد ولایت فقیه چه فتنه گر چه ان ضد ولایت فقیه که به صورت علنی ضربه به انقلاب میزنه و چه اون ضد ولایت فقیهی که با کارهاش از پشت ضربه میزنه به نظام و امام نظام و دوباره با هنرش اب به اسیاب دشمن میریزه حالا اون اشغال پزشکیان که وضعیتش مشخصه معلوم الحال،ولی بحث سر ولایتی است که تو چرا اگر این خبر واقعیت داشته باشه واقعا برای مسئولین قوه قضائیه باید ابراز تاسف کرد که اینها این سه چهار ماه خون به جگر رهبر کردن از ته دل باید گفت مرگ بر ضد ولایت فقیه

 2. شهلا می گوید

  سلام
  این خبر هم خدا را شکر دروغ از آب درآمد و روسیاهی اش موند برای شایعه پراکندن.

 3. محمدرضا می گوید

  تکذیب شده این خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.